Placematic

Podstawą sukcesu w dziedzinie geomarketingu jest posiadanie specjalistycznej wiedzy na temat danych, metod analitycznych i narzędzi. Placematic łączy w sobie te kompetencje, oferując szeroki zakres doradztwa w dziedzinie geomarketingu – od jednorazowej analizy po opracowywanie indywidualnych metod badawczych, odpowiadających Państwa potrzebom.

Placematic

Analizy geomarketingowe dostosowane do potrzeb

Analizy geomarketingowe pomagają zrozumieć rynki i grupy docelowe. Nie wszystkie przedsiębiorstwa jednak potrzebują własnego oprogramowania GIS. Dlatego też Placematic oferuje wykonanie analiz geomarketingowych dla klienta, korzystając z optymalnych metod analitycznych.
Zadbamy o wyszukanie i zakup danych rynkowych wysokiej jakości, np. socjodemograficznych. Do przeprowadzanej analizy możemy ponadto włączyć dane Państwa przedsiębiorstwa. Wyniki będzie można otrzymać we wszystkich przydatnych formatach – również w postaci , uwzględniającej specyfikę wizerunku korporacyjnego danej firmy.
Oferujemy niezależne doradztwo, gwarantując klientom indywidualne podejście dostosowane do ich potrzeb związanych z geografią gospodarczą w tym m.in.:
• analizy obszarów,
• analizy potencjałów,
• analizy lokalizacji oddziałów,
• analizy white-spot,
• analizy hot-spot.

Placematic

Doradztwo w zakresie wdrażania rozwiązań geomarketingowych i systemów informacji geograficznej w przedsiębiorstwie

Z doradztwa Placematic może skorzystać również firma, która dopiero zastanawia się nad wdrożeniem rozwiązań geomarketingowych i systemów informacji geograficznej. Nasi doradcy podpowiedzą, jakie rozwiązania GIS warto zastosować w danej sytuacji. Każdy przypadek oceniamy indywidualnie, sprawdzając, z jakiego rodzaju oprogramowania powinni Państwo skorzystać.

Towarzyszymy klientom również na etapie wdrażania systemów informacji geograficznej. Dotyczy to zarówno strony technicznej, jak i kadrowej. Ważnym elementem naszej oferty są szkolenia z zakresu geomarketingu i GIS, dostosowane do indywidualnych potrzeb danej firmy.

Przedsiębiorstwom, które korzystają już z oprogramowania Placematic i chcą opracować unikatowe metody badawcze, dostosowane do ich konkretnych potrzeb, oferujemy indywidualne wsparcie w formie konsultacji z trenerem. Nasz ekspert przychodzi z pomocą, kiedy klient nie radzi sobie z nowym zagadnieniem. Bezpośredni kontakt pozwala na wspólne opracowanie unikatowej metody analitycznej.

Doradztwo biznesowe

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Doradztwo biznesowe?
Skontaktuj się z nami