Placematic

LocIt to proste w obsłudze rozwiązanie dla małych oraz dużych przedsiębiorstw, które pozwala podejmować lepsze decyzje dotyczące rozwoju sieci sprzedaży bez konieczności sięgania do skomplikowanej technologii i długotrwałego pozyskiwania danych.

Placematic

Szybkość i prostota

Wystarczy kilka minut, żeby w kilku prostych krokach zamówić i otrzymać raport z analizą lokalizacji. Wyślemy go do Ciebie w postaci pliku PDF. Dane możesz też przeglądać on-line.

Placematic

Benchmarki i porównania

Prezentujemy dane w porównaniu do innych lokalizacji, żeby dać Ci punkt odniesienia i pokazać na ile dana lokalizacja jest lepsza od innych. Dzięki temu łatwiej określić czy miejsce jest warte ceny.

Placematic

Stworzone przez ekspertów

LocIt stworzyli ludzie, którzy od lat stykają się z tematem rozwoju sieci i oceny potencjału lokalizacji. Pracowaliśmy dla największych i to doświadczenie oferujemy teraz Tobie.

Placematic

API

Dane widoczne w raportach LocIt możemy udostępnić także poprzez API. Skontaktuj się z nami, jeśli uważasz, że Twój system lub aplikacja mogłyby na nich skorzystać.

Placematic

LocIt

4 proste kroki

1. Wskaż lokalizację - jeśli znasz adres, skorzystaj z naszej wyszukiwarki, dysponującej współrzędnymi ponad 8 mln punktów. Jeśli wolisz, wskaż miejsce na mapie.
2. Określ strefę zasięgu - podaj dystans (w minutach lub kilometrach) jaki będą pokonywać klienci, żeby skorzystać z Twoich usług. My obliczymy granice strefy zasięgu uwzględniając układ dróg i ulic oraz prędkości poruszania się po nich.
3. Wybierz pakiet raportu - w LocIt zdefiniowaliśmy trzy szablony raportów, różniących się zakresem informacji. Od prostych informacji o liczbie potencjalnych klientów po złożone indeksy, porównujące dany punkt do innych w otoczeniu - Ty decydujesz ile danych jest Ci potrzebne.
4. Kup kredyty i odbierz raport - każdy typ raportu ma określoną cenę podaną w kredytach. Kup kredyty on-line, za pomocą systemu PayU, a po kilku minutach otrzymasz gotowy raport za pomocą e-mail.

Placematic

LocIt

Raporty

W LocIt korzystasz z wielu lat doświadczenia w analizach lokalizacji.
- Zadbaliśmy o czytelność i łatwą interpretację danych,
- Zbudowaliśmy syntetyczne miary atrakcyjności lokalizacji,
- Stworzyliśmy dedykowaną metodologię, która odnosi wyniki do sytuacji w otoczeniu,
- Udostępniliśmy możliwość generowania raportów z różnymi zakresami danych,
- Zaprojektowaliśmy dwie możliwości przeglądania raportu: interaktywną (www) i offline (pdf)

Placematic

LocIt

Szybkie geokodowanie

LocIt działa na bazie blisko 8 mln punktów adresowych, z których 95% ma przypisanych współrzędne z dokładnością do obrysu budynku. Dzięki zintegrowanej technologii standaryzacji adresów nie musisz się martwić o błędy lub stosowanie innych standardów zapisu nazw własnych.

Placematic

LocIt

Różne sposoby wyznaczania strefy

LocIt daje możliwość wygenerowania strefy według zadanego promienia (tzw. bufor) lub strefy dojazdu samochodem lub pieszo przy wykorzystaniu sieci drogowej i czasu dojazdu/odległości.

Placematic

LocIt

Praca z mapami

Przestrzenna analityka biznesowa, umożliwia wizualizację danych w postaci map. W wyniku takich poszerzonych analiz uzyskuje się pełne informacje o badanych zjawiskach i obiektach. Dzięki temu odkrywa się zależności, wzorce i trendy, które do tej pory nie były widoczne. Patrząc na wizualizację otrzymanych wyników można podejmować lepsze decyzje.

Placematic

LocIt

Infrastruktura SaaS

Aplikacja przechowywana jest w infrastrukturze serwerowej Placematic i udostępniana przez Internet. SaaS umożliwia dostęp do najnowszych technologii informatycznych bez długotrwałych wdrożeń i dużych inwestycji. W modelu SaaS za instalacje, zarządzanie, aktualizacje oraz pomoc techniczną odpowiada Placematic.

Placematic

LocIt

Kompleksowe i aktualne dane

Ponad 8 mln punktów adresowych, dane o mieszkańcach, firmach, konkurencji, preferencjach i komunikacji, to tylko niektóre z informacji które dziś udostępniamy Tobie.

Placematic

LocIt

Otwarta formuła i API

LocIt może zostać dostosowany dla potrzeb wybranego procesu biznesowego w firmie, np.:
- Stworzenie dedykowanego procesu
- Spersonalizowanie raportu
- Odtworzenie wewnętrznych miar i metod liczenia wskaźników
- Implementacja danych wewnętrznych (np. lokalizacja klientów, wyniki sprzedaży)
- Stworzenie algorytmów prognozujących sprzedaż na bazie danych historycznych
- Zasilanie istniejących baz danych / systemów Business Intelligence (BI)


LOCIT

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat LOCIT?
Skontaktuj się z nami Zamów demo